detektywipolska.pl

Sprawy kryminalne

Zagrożenie przestępczością jest powszechne, oszuści i złodzieje każdego dnia zastawiają na nas pułapki, potrafią wykorzystać słabość systemów zabezpieczeń fizycznych, niedyspozycyjność lub nieznajomość niektórych aspektów życia, procedur instytucji, a także narzędzi postępu cywilizacyjnego, technologii i technik nowych usług.   

Życie zgodne z literą prawa i poszanowaniem norm nie wyklucza zagrożenia ewentualnego pomówienia skutkującego np. postawieniem zarzutów karnych. Aktywność gospodarcza, zawodowa, polityczna a nawet społeczna i rodzinna i występujące na tym polu konflikty stwarzają sytuację mogące być wykorzystywane dla popełniania przestępstwa na naszą szkodę.

Ryzyko wmanewrowania w przestępstwo i obciążania mniej lub bardziej zasadnymi zarzutami karnymi, w celu zaszkodzenia, weeliminowania konkurencji, zemsty i innych motywów, bywa niestety praktyką często stosowaną. 

pospolitego przestępstwa oszustwa, kradzieży czy przywłaszczenia którego sprawca ma na celu odniesienie korzyści materialnej jak również innego celowego chociażby w zamierze znieważanie, pomówienia, pozbawienia godności i zaufania niezbędnego do zajmowania określonego stanowiska lub pełnionej funkcji.

Klientowi każdorazowo przekazujemy pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności, wraz z udokumentowanymi ustaleniami, zabezpieczonymi dokumentami, materiałem zdjęciowym i filmowym. Występujemy również przed sądem w charakterze świadków.

dp

Profesjonalne usługi detektywistyczne

detektywi polska

Nasze biura

INOWROCŁAW, ul. Szeroka 5/10

TORUŃ, Rynek Staromiejski 36-38

WŁOCŁAWEK, ul. Młynarska 

POZNAŃ, ul. Młyńska 13/8

tel +48 516 107 903

biuro@detektywipolska.pl