detektywipolska.pl

Obserwacje / Działania specjalne

Obserwacja to jedna z metod pracy służb policyjnych i wywiadowczych.

Jest również podstawową metodą działania detektywa. Choć w usługach detektywistycznych czynność ta należy do „podstawowych”, to tylko pozornie jest łatwa i nieskomplikowana. Profesjonalnie prowadzona, długotrwała obserwacja wymaga zaangażowania dużych sił i środków oraz specjalnej wiedzy, doświadczenia i umiejętności osób ją prowadzących. Na umiejętność niewyróżniającego się wyglądu, zachowania, niezapadania w pamięć, nierozpoznawalności, wyłączania ew. podświadomych podejrzeń i „niewidzialności” składa się specjalna wiedza i nakład pracy. Czynność realizowana profesjonalnie jest wartościowa. Obserwacja przeprowadzona w sposób nieprofesjonalny lub co gorsza umożliwiający dekonspirację działań jest niezwykle szkodliwa i niesie za sobą nieodwracalne skutki. Informacji i dowodów uzyskanych dzięki tej metodzie zwykle nie można zastąpić inną.

Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu kontroli i czynności quasi procesowych jak oględziny, ujawnianie i zabezpieczanie śladów, gromadzenie i przeprowadzanie dowodów, w tym również działań specjalnych w tzw. skróconym dystansie, polegających na celowych wchodzeniu „pod legendą” w określone środowisko lub kontakt ze wskazaną osobą. Metody te dążą do zrealizowania scenariusza założonego dla konkretnego zadania.

Przy realizacji zadań korzystamy z profesjonalnego i zaawansowanego sprzętu. Aparatów fotograficznych i kamer wideo o specyfikacjach technicznych pozwalających na rejestrację obrazu w wysokiej jakości, z dużych odległości, w trudnych warunkach oświetleniowych lub w sposób ukryty kamuflowany.

Działamy profesjonalnie na zlecenia indywidualne od osób prywatnych i przedsiębiorstw. Realizujemy także zlecenia od instytucji i podmiotów prowadzących postępowania wyjaśniające i dochodzeniowe oraz innych – świadczących usługi informacyjne i detektywistyczne. Współpracujemy z kancelariami prawnymi. Informacyjnie i dowodowo wspieramy procesy prawne, biznesowe i inwestycyjne.

dp

Profesjonalne usługi detektywistyczne

detektywi polska

Nasze biura

INOWROCŁAW, ul. Szeroka 5/10

TORUŃ, Rynek Staromiejski 36-38

WŁOCŁAWEK, ul. Młynarska 

POZNAŃ, ul. Młyńska 13/8

tel +48 516 107 903

biuro@detektywipolska.pl